Firma rodzinna

Jesteśmy firmą rodzinną, silną, stabilną i rozpoznawalną europejską marką.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo techniczne. Zapewniają je dedykowani opiekunowie oraz kadra ekspertów. Budujemy z Klientami trwałe relacje oparte na pełnym zaufaniu. Zapewniamy im stabilność, spokój i bezpieczeństwo. Pragniemy, by zgłaszając nam swoje zapotrzebowanie, wiedzieli, że zajmiemy się całą resztą.

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne

Stawiamy na zoptymalizowane procesy produkcyjne, nowoczesne technologie i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nasz stale rozbudowywany park maszynowy to aktualnie ponad 40 nowoczesnych maszyn CNC. Tak bogate zaplecze sprzętowe i technologiczne oraz systematyczne doposażanie stanowisk produkcyjnych w narzędzia oraz urządzenia kontrolujące, wyznaczają najwyższe standardy, aby zagwarantować Użytkownikowi Końcowemu doskonałą jakość naszych pojazdów.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Dzięki naszemu doświadczeniu, elastyczności i ugruntowanej wiedzy technicznej jesteśmy w stanie zaoferować idealnie dopasowane rozwiązania do każdego zadania transportowego. Wiedza i kompetencja – od etapu projektowania aż po produkcję, od początku aż do końca. U nas uzyskasz najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojego zadania transportowego.


Hanwha Aerospace jest spółką koreańskiej Hanwha Group, łączącą w swoim biznesowym  portfolio przemysł obronny, lotniczy i kosmiczny, energetyczny i materiałowy. Od 2021 roku Hanwha Group jest siódmym co do wielkości przedsiębiorstwem w Korei Południowej,
a także firmą z listy Fortune Global 500.
Hanwha jest nie tylko dostawcą uznanych systemów uzbrojenia, takich jak haubice samobieżne K9 Thunder i systemy rakietowe K239 Chunmoo, ale też liderem rozwoju bezzałogowych systemów naziemnych. Rozwiązania te obejmują futurystyczny Bezzałogowy Pojazd Naziemny ARION-SMET oraz zdalnie sterowaną stację uzbrojenia (RCWS).
Hanwha jest także pionierem wykorzystania algorytmów Sztucznej Inteligencji w systemach uzbrojenia, czego najlepszym dowodem jest przeciwpancerny pocisk kierowany TAipers (Tank Sniper).
Dążenie do zrównoważonego, bezpiecznego rozwoju całej planety, w oparciu o innowacyjność i kreatywność, pozostaje motywem przewodnim działalności Hanwha Group w każdym zakątku świata.

Jesteśmy firmą, która od ćwierć wieku z sukcesem promuje polską myśl techniczną na świecie. Od kilkunastu lat ściśle współpracujemy z przemysłem zbrojeniowym i zaopatrujemy odbiorców w wielu państwach NATO.
Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, oparte o mobilne kontenery specjalistyczne, czerpiąc również z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie niezawodnych systemów zasilania awaryjnego.
Wytwarzamy kontenery w aplikacjach m.in. warsztatowych, medycznych, laboratoryjnych i wielu innych, które znalazły uznanie w polskich Siłach Zbrojnych i poza granicami kraju.
Realizujemy projekty w pełnym cyklu życia produktu począwszy od fazy opracowania koncepcji, poprzez opracowanie dokumentacji technicznej, produkcję a skończywszy na zabezpieczeniu serwisu i wsparcia technicznego.
Produkcja sprzętu wojskowego dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej to nie tylko ogromna nobilitacja, ale i odpowiedzialność. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość dostarczanych wyrobów poprzez ciągłe doskonalenie standardów i procedur w całym łańcuchu dostaw oraz konsekwentnie realizowana strategia, ukierunkowana na odbiorcę i jego potrzeby.
Nasze produkty to wielokrotnie nagradzane i wyróżniane konstrukcje o wysokim poziomie zaawansowania technologicznego. Przy ich montażu pracuje zespół specjalistów z wielu dziedzin, który dba o skuteczną integrację wszystkich przewidzianych w specyfikacji podsystemów.
Dysponujemy unikalnym w skali kraju zapleczem badawczo-testowym. Obiekty takie jak pierwsza w Polsce o tych parametrach Komora Klimatyczna, Komora Solarna i Komora Deszczowa pozwalają nam symulować zróżnicowane warunki klimatyczne, a tym samym – testować ich wpływ na produkowany sprzęt wojskowy. Korzystając z posiadanej infrastruktury świadczymy również usługi badawcze dla zewnętrznych podmiotów, umożliwiając weryfikację wyrobów na zgodność z wymaganiami klienta, w tym normami obronnymi.
Nasze kluczowe wartości, czyli najwyższa jakość produktów, potencjał techniczny i profesjonalizm, potwierdzone zostały wdrożonym systemem zarządzania jakością oraz przyznaniem certyfikatów ISO i AQAP, które obejmują wszystkie procesy dotyczące dostarczanych wyrobów i świadczonych usług.
Spoglądając śmiało w przyszłość i na towarzyszące jej wyzwania, rozwijamy działalność na rynku krajowym i międzynarodowym, budując partnerskie i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje biznesowe.

Forcepol to firma dostarczająca nowoczesne i profesjonalne rozwiązania dla przemysłu obronnego, lotniczego, morskiego oraz ośrodków i instytutów badawczo-rozwojowych. Nasze doświadczenie w branży i bliska współpraca z uznanymi producentami z całego świata pozwalają nam dostarczać sprawdzone produkty. Dzięki nam, nasi klienci mają dostęp do najnowocześniejszych technologii. Nasze rozwiązania są powszechnie stosowane przez integratorów pojazdów wojskowych oraz instytucje badawcze, co świadczy o ich skuteczności i niezawodności.

Oferujemy mi.in.:

 •  siedzenia wojskowe
 • maszty teleskopowe
 • radary dopplerowskie taktyczne, poligonowe, operacyjne, śledzące oraz systemy obrony przeciwrakietowej
 • zaawansowaną optoelektronikę
 • wojskowe mikro-stacje pogodowe
 • balistyczne czujniki meteorologiczne do pojazdów
 • monitory, klawiatury, trackballe, hullapointy wojskowe
 • komputerowe systemy wbudowane typu Rugged
 • sprzęt do badań balistycznych
 • sprzęt do badań materiałów łatwopalnych i wysokoenergetycznych
 • platformy ruchu, stoły symulacyjne, rotatory, stabilizatory
 • manekiny testowe, urządzenia antropomorficzne (ATD)
 • oprogramowanie do analizy ergonomii wnętrza pojazdu
 • realizujemy dostawy na indywidualne zamówienia


HOTTINGER BRUEL & KJAER POLAND

Hottinger Bruel & Kjaer Poland Sp. z o.o. jest światowym dostawcą oprogramowania w obszarze szeroko pojętej niezawodności (ReliaSoft) oraz wytrzymałości zmęczeniowej (nCode). Produkty oferowane przez Hottinger Bruel & Kjaer Poland Sp. z o.o., firmę tworzącą innowacyjne rozwiązania, mają na celu poprawę: niezawodności, dostępności, bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz procesów utrzymania ruchu poprzez optymalizację zadań obsługowych. Oprogramowanie wspiera szeroką gamę analiz takich jak: analiza danych przeżycia oraz z testów przyspieszonych, analizę systemów w oparciu o bloki niezawodności, analizy FMEA i RCM. Nasze rozwiązania stosowane są w wielu gałęziach przemysłu: obronnego, chemicznego, naftowego, samochodowego, lotniczego, górniczego i wielu innych.
Hyundai Rotem Company, firma działająca w ramach koncernu Hyundai Motor Group, jest koreańską spółką odpowiedzialną za dostawę systemu uzbrojenia K2 do Sił Zbrojnych RP oraz nowym partnerem przemysłowym Polskiej Grupy Zbrojeniowej, wraz z którą będzie oferować czołg K2PL dla Polskich Sił Zbrojnych. Hyundai Rotem, wraz z innymi spółkami koncernu Hyundai Motor Group, m.in. KIA Special Vehicle, chce zaoferować polskiemu przemysłowi szeroką współpracę w zakresie pojazdów lądowych dla SZ RP i innych państw europejskich.