Szanowni Państwo,

Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej

ma zaszczyt zaprosić na

XI OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ

EKSPLOBALIS 2022

„Eksploatacja, logistyka, balistyka sprzętu wojskowego problemy i rozwiązania”
Konferencja odbędzie się trybie stacjonarnym w dniach
16-18 maja 2022 r. w malowniczo położonym Pałacu Żelechów Spa&Wellness pod Warszawą
adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów

Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony jest niedaleko Warszawy. Unikatowy i ujmujący klimat tego miejsca, sprawia, że można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Pałac Żelechów zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Luksusowo zaaranżowane pokoje i apartamenty zachwycają stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą. W tym kameralnym otoczeniu odbędzie się XI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej EKSPLOBALIS 2022 „Eksploatacja, logistyka, balistyka sprzętu wojskowego – problemy i rozwiązania”, którą organizuje nasz Instytut.

  1. W trakcie konferencji planowany jest panel dyskusyjny pn.”Bezzałogowe platformy lądowe – możliwości praktycznego zastosowania w SZ RP” z udziałem zaproszonych ekspertów, którzy poruszą tematykę:
  2. przydatność BPL na polu walki;
  3. funkcjonalność BPL przydatnych dla SZ RP;
  4. potencjał krajowego przemysłu;
  5. ścieżka krytyczna wdrożenia.

Dyskusja w przedmiotowym temacie ma na celu znalezienie nowych rozwiązań dla zwiększenia bezpieczeństwa SZ RP na polu walki oraz pozwoli sformułować wnioski dające praktyczne rozwiązania umożliwiające pozyskiwanie i przetwarzanie danych oraz analizę wszelkich dostępnych informacji, które stanowić będą podstawę rozbudowy bezzałogowych platform lądowych.

  • Karta zgłoszenia uczestnictwa w przedmiotowej konferencji znajduje się w linku pod Komunikatem
    Nr 2 Przesłanie karty zgłoszenia stanowi prawnie wiążące zobowiązanie do pokrycia kosztów uczestnictwa w konferencji oraz zgodę na wystawienie faktury VAT.

Rezygnacja z udziału w konferencji po 29 kwietnia 2022 r. obliguje do pokrycia wszystkich kosztów związanych z uczestnictwem.

Udział w konferencji należy zgłosić do dnia 29 kwietnia 2022 roku  na adres e-mail: sekretariat@witpis.eu lub fax.: 261 811 073.

Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konferencji jest uregulowanie w terminie do 5.05.2022r. opłaty konferencyjnej.

Kontakt w sprawie konferencji;

Edyta Sochoń – tel. 261 811 012, kom.: 665 138 750

Uwaga:

Informujemy, że konferencja odbędzie się z zachowaniem zasad epidemiologicznych zawartych w zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *